Säilitusaine ÖKO toodetele 20 ml-100 ml

3.508.50

Säilitusaine, mida on võimalik kasutada mitmeotstarbeliselt. Säilitusaine aeglustab või takistab toote riknemist ning pikendab selle säilimisaega Tegemist on kombinatsiooniga orgaanilistest hapetest ja alkoholist, mida on lubatud kasutada looduskosmeetikas ja teistes ÖKO toodetes. Sisaldab dehüdroäädikhapet ja bensüülalkoholi, mis on mõlemad looduslikud ühendid.

Antud säilitusaine on sobilik kasutamiseks erinevates kosmeetikatoodetes, nagu näiteks shampoonides, palsamites, nahaniisutajates, losjoonides, kreemides, näotoonikutes, päikesekaitsetoodetes jne. Ideaalne kasutamiseks toodetes, mis sisaldab vee- ja õlibaasi. Ilma säilitusaineta säilivad näiteks vett sisaldavad kreemid 1-2 nädalat külmkapis, ainult õlibaasil tooted säilivad u 6 kuud ilma säilitusaineta. Säilitusainega säilivad tooted 6-24 kuud, isegi kui sisaldavad vett. Täpne säilivus sõltub lisatavast säilitusaine kogusest ja kasutatud komponentidest.

Kirjeldus

Dehüdroäädikhappe ja bensüülalkoholi säilitusaine vastab COSMOS`e ja ECOCERT`i standardidele, mis ei sisalda parabeene ega formaldehüüde.

Kasutamine:

Lisa säilitusaine tootele jahtumisfaasis, alla 45 °C. Säilitusainel on õrnalt kollakas toon, mis ei jää valmistoodetes nähtavaks. Oluline on jälgida toote soovituslikku pH taset (2-7), kõrgema pH taseme puhul efektiivsus kaob. Kasutada tootes 0,4-1,1 % ehk kuni 1,1 g 100g toote kohta (EL-i standard kosmeetikatoodetele).

Ainult välispidiseks kasutamiseks.

INCI: Dehydroacetic acid & Benzyl alcohol

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Säilitusaine ÖKO toodetele 20 ml-100 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga