Piparmünt eeterlik õli 20 ml- 500 ml

4.5045.90

Piparmündi eeterlik õli (Mentha Arvensis) on valmistatud piparmündi lehtede aurudestillatsiooni teel. 100 % naturaalne eeterlik õli. Piparmündi eeterlikul õlil on värske, karge ja mündine aroom, mida kasutatakse väga laialdaselt aroomiteraapias oma rahustava ja tujutõstvate omaduste tõttu.

Sobib ideaalselt kasutamiseks ka küünaldes, seepides, kosmeetikas, ruumilõhnastajates jne.

Piparmündi eeterliku õli kasulikud omadused: värskendab, ergutab ning soodustab keskendumist; mündis sisalduv mentool on valuvaigistava toimega ja põletikke leevendav; maandab pingeid; seedimist ergutav, hingamisteesid vabastav; omab antiseptilist toimet, puhastab nahka; omab jahutavat toimet.

Kirjeldus

Kasutamine:

Küünaldes kuni 10 % (Nature Wax C-3 sojavahas maksimaalselt 6-8 % ehk 60-80 grammi 1 kilo sojavaha kohta, parafiinis kuni 4 %). Eeterlik õli lisada sulanud küünlamassile võimalikult hilja, vahetult enne valamist, et vähendada eeterlike õlide lendumist. Valada tuleks küünlaid eeterlike õlide lisades samuti võimalikult madalal temperatuuril.

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta.

Kosmeetikas kasutada kuni 1 % ulatuses toote massist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka paaris liitris soojas vees ja aseta leiliruumi ülemisele astmele), vannis (6-7 tilka vannivette, eelnevalt segatuna 1 supilusikatäie piima või meega) või massaažiks (5-6 tilka eeterlikku õli segatuna baasõliga).

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Piparmündi eeterlikus õlis naturaalselt esinevad allergeenid: limonene 2%

Flashing point 69 °C.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Piparmünt eeterlik õli 20 ml- 500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga