Seebikivi 1 kg

6.50

Seebikivi ehk naatriumhüdroksiid 99,8% (NaOH), graanulitena. Tegemist on tugeva alusega, mis seebirasvadega reageerides moodustab seebi.

Seebikivi on niiskuse ja vedelikega kokkupuutes söövitava toimega ning kasutajal on kohustuslik aine käsitlemisel kasutada kaitsekindaid, kaitseprille ning respiraatorit (respiraator kaitseb hingamisteed lenduvate osakeste eest).

 

Laost otsas

Kirjeldus

Seebikivi on oluline säilitada õhukindlas pakendis, nt plastik- või klaaspurgis. Niiskusega pikemalt kokkupuutes muutub seebikivi kõvadeks tükkideks, mida hiljem kasutada enam ei saa. Metallanumates mitte hoiustada, sest seebikivi reageerib mitmete metallilistega (alumiinium, tsink jne).

Kasutamine:

Seebikivilahust on hea valmistada õues või töötava õhupuhasti all, mis eemaldab aurud. Kasutatavad vahendid peavad olema kuivad.

Seebikivilahuse tegemisel tuleb seebikivi alati lisada rahulikult vette. Kindlasti ei tohi valada vett seebikivi peale, sest selle reaktsiooni tulemusel võib lahus hakata purskama.

Seebikivilahust tuleb valmistada kuumakindlas anumas, sest vee ja seebikivi reageerimisel võib lahuse temperatuur tõusta 90 kraadini.

Seebikivilahust saab neutraliseerida äädikaga. Nahale sattumisel loputada rohke veega. Silma sattumisel ja allaneelamisel tuleb pöörduda kiiresti arsti poole.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seebikivi 1 kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga