Seebimass SWIRL (valge) 1 kg -12 kg

6.5072.00

Võrreldes teiste seebimassidega on Swirl seebimass suurema viskoossusega ehk sellesse seebimassi on võimalik lisada ka veidi raskemaid lisandeid või osakesi, näiteks kuivatatud sidrunikoore tükikesi, erinevaid lilleõisi, seemneid jne, mis ei vaju põhja (olenevalt osakeste raskusest). Lisaks võimaldab Swirl seebimass erinevaid mustritehnikaid, mida teiste seebimassidega on keeruline teha. Tulenevalt antud seebimassi viskoossusest, tuleb segamisel olla ettevaatlik, sest liiga kiire segamine tekitab õhumulle, mis võib muuta ka seebimassi hägusemaks.

Tegemist on valge seebimassiga. Võrreldes teiste seebimassidega tahkub Swirl seebimass kauem, mis annab ka võimaluse erinevaid mustreid seebile luua pikema aja vältel.

Kirjeldus jätkub allpool…

Kirjeldus

Toote omadused:

  • Võimalik lisada seebimassile erinevaid lisandeid ja osakesi, mis jäävad seebimassi nö hõljuma, tulenevalt viskoossusest.
  • Võimalik teha erinevaid mustritehnikaid
  • Suurepärane vahutavus
  • Glütseriini sisaldus muudab seebi heaks nahaniisutajaks
  • Seebimassi neutraalne lõhn annab suurepäraselt edasi lisatavaid aroomide lõhnasid
  • Sobilik valamiseks ka suurtesse vormidesse ja hiljem lõikamiseks parajateks tükkideks
  • Pakendatud plastkarpi

Vedelaid lisandeid, nagu aroome ja värve, ei ole soovituslik lisada üle 25 g 1 kg  kohta, sest vedelad lisandid võivad sellisel juhul imbuda pisaratena seebi pinnale. Aroomi lisada üldjuhul 10-20 g/kg kohta. Värvainet lisada tilkhaaval kuni soovitud tulemuse  saavutamiseni. Soovi korral võib lisada ka rasvasid (nt sheavõi), kuid kogus ei tohiks ületada 15 g/kg kohta.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seebimass SWIRL (valge) 1 kg -12 kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga