Vedelseebi põhi (orgaaniline) 250 ml – 1 L

4.5012.90

Valmista endale ise imelihtsalt antibakteriaalne vedelseep ilma ohtlikke kemikaale ja nahale kahjulikke aineid kasutamata. Lisa juurde lihtsalt endale meelepärane aroomi- või eeterlik õli 😊

Meie vedelseebipõhi on valmistatud orgaanilistest õlidest, mis ei sisalda sulfaate ega parabeene, SLS ja SLES vaba.

Vedelseebipõhi on läbikumava naturaalse kollaka värvusega.

INCI: Aqua, Potassium Oleate, Potassium Cocoate, Glycerin, Potassium Citrate, Citric Acid

Allpool leiate kasutamise juhise.

Kirjeldus

Retsept ja juhend enda vedelseebi valmistamiseks:

Endale vedelseebi valmistamine on vedelseebipõhjast väga lihtne. Kui on soov valmistada konkreetselt antibakteriaalne vedelseep, siis võiks vedelseebipõhjale juurde lisada eeterlikke õlisid, mis on tuntud enda antibakteriaalsete omaduste poolest. Samas efektiivselt puhastava vedelseebi saab ka aroomiõlidega. Käesolevas retseptis keskendume rohkem eeterlikele õlidele.

Koostisosad ca 250 ml valmis vedelseebi valmistamiseks:

    • 250 ml vedelseebi põhi
    • Eeterlikud õlid (nt teepuu eeterlik õli, greibi eeterlik õli) kokku 2,5 ml

 

Kui valmistada ca 1 L vedelseepi, siis oleksid kogused järgmised:

  • 1 L vedelseebi põhi
  • Eeterlikud õlid (nt teepuu eeterlik õli, greibi eeterlik õli) kokku kuni 10 ml

Koostisosad võib kokku segada nii lusikaga või ka mikseriga (suurema koguse puhul), mis oleks kiirem lahendus. Kui on soov saada paksemat/tihkemat vedelseepi, võib kõige lõpuks juurde segada 20 %-list soolalahust. Kogus sõltub, kui tihket vedelseepi soovitakse. Soolalahuse valmistamiseks kasuta tavalist soola ja keedetud vett. Vesi võiks lisades olla veidi soe. 20%-lise soolalahuse saamiseks lisa 100ml veele 20 g soola jne. Lisada vedelseebi põhjale tilkadena ja samal ajal segades, kuni soovitud tulemuse saavutamiseni.

Koostisosade segamiseks võiks kasutada anumat, millest on pärast lihtne vedelseep valada soovitud pudelisse. Üldjuhul võiks eeterlikke õlisid lisada 0,5-1% ehk 5-10 ml liitri kohta.

Eeterlikest õlidest on väga hea kasutada teepuu eeterlikku õli, millel on suurepärased antibakteriaalsed omadused, samas võib kasutada ka tsitruseliseid eeterlikke õlisid- greip, laim, sidrun jne või ka lillelõhnu- ylang ylang, et luua imeliselt lõhnav vedelseep. Valiku leiate meie veebilehe eeterlike õlide alt.

Segades koostisosad korralikult kokku, võiks segu jätta paariks tunniks seisma enne kasutamist, et lõhnad saaksid paremini seguneda vedelseebi põhjaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vedelseebi põhi (orgaaniline) 250 ml – 1 L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga