Tüümian eeterlik õli 20 ml- 500 ml

4.5049.90

100 % naturaalne tüümiani eeterlik õli, mis on valmistatud tüümiani taimedest. Eeterlikul õlil on maalähedane värske ürdine aroom.

Kasutatakse laialdaselt seepides, shampoonides, kosmeetikas ja aroomiteraapias.

Tüümiani eeterliku õli kasulikud omadused: tugevdab immuunsüsteemi, tõstab energiat, võitleb väsimuse ja aknega, parandab keskendumisvõimet, toimib ka putukapeletajana jne.

Allpool jätkub kasutamise kirjeldus:

Kirjeldus

Kasutamine:

Küünaldes kuni 10 % (Nature Wax C-3 sojavahas maksimaalselt 6-8 % ehk 60-80 grammi 1 kilo sojavaha kohta, parafiinis kuni 4 %). Eeterlik õli lisada sulanud küünlamassile võimalikult hilja, vahetult enne valamist, et vähendada eeterlike õlide lendumist. Valada tuleks küünlaid eeterlike õlide lisades samuti võimalikult madalal temperatuuril.

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta.

Kosmeetikas kasutada üldjuhul kuni 1 % ulatuses toote massist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka paaris liitris soojas vees ja aseta leiliruumi ülemisele astmele), vannis (6-7 tilka vannivette, eelnevalt segatuna 1 supilusikatäie piima või meega) või massaažiks (5-6 tilka eeterlikku õli segatuna baasõliga).

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tüümian eeterlik õli 20 ml- 500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga