Citronella eeterlik õli 20 ml-500 ml

4.5048.90

Citronella (tsitronella) eeterlik õli on valmistatud värsketest citronella taimedest. 100 % naturaalne eeterlik õli. Mõjub värskendavalt ja tuju tõstvalt.

Suvel toimib väga tõhusa putukatõrjevahendina.

Citronella eeterlikul õlil on lõhnaomadustelt värske ja magus tsitruseline lõhn, sarnane sidruni eeterlikule õlile.

Sobib ideaalselt kasutamiseks aroomiteraapias, seepides, kosmeetikas, ruumilõhnastajates jne.

Kirjeldus

Kasutamine:

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kosmeetikas kasutada kuni 1 % ulatuses toote massist. Eeterlik õli lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka 10 l soojas vees vihtade leotamiseks), vannis (6-7 tilka vannivette) või massaažiks (1-2 tilka eeterlikku õli 5 ml baasõliga).

 

INCI: Cymbopogon winterianus

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Citronella eeterlik õli 20 ml-500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga