Bergamot eeterlik õli 20 ml-500 ml

4.5059.90

Bergamot eeterlik õli on valmistatud bergamotipuu tsitruselistest viljadest. 100 % naturaalne eeterlik õli.

Bergamoti eeterlikul õlil on puuviljaliselt ja tsitruseliselt värske ja puhas aroom. Tekitab heatuju emotsiooni.

Sobib ideaalselt kasutamiseks seepides, kosmeetikas, ruumilõhnastajates jne.

Kirjeldus

Kasutamine:

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kosmeetikas kasutada kuni 1 % ulatuses toote massist. Eeterlik õli lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka 10 l soojas vees vihtade leotamiseks), vannis (6-7 tilka vannivette) või massaažiks (1-2 tilka eeterlikku õli 5 ml baasõliga).

 

INCI:  Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bergamot eeterlik õli 20 ml-500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga