Ingver eeterlik õli 20 ml- 100 ml

6.2021.90

100% naturaalne ingveri eeterlik õli (Zingiber Officianle), millel on särtsakalt vürtsine aroom.

Mõjub stressi ja ärevuse leevendajana, seetõttu kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias, nt difuuserites ja aroomilampides. Samuti kasutatakse tihti koos baasõliga massaažis, mõjub soojendavalt.

Sobib ideaalselt kasutamiseks ka seepides, kosmeetikas, ruumilõhnastajates, küünaldes jne.

Allpool leiate ka täpsemad kasutamise juhised…

Kirjeldus

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kosmeetikas kasutada ca 1 % ulatuses toote massist. Eeterlik õli lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka 10 l soojas vees vihtade leotamiseks), vannis (6-7 tilka vannivette) või massaažiks (1-2 tilka eeterlikku õli 5 ml baasõliga).

 

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ingver eeterlik õli 20 ml- 100 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga