Seedripuu eeterlik õli 20 ml-500 ml

4.5045.90

Seedripuu eeterlik õli on saadud seedripuu aurudestillatsiooni teel. 100 % naturaalne eeterlik õli. Seedripuul on pehme, puidune aroom koos sandlipuu toonidega. Soe ja rahustav. Sobib ideaalselt ka küünalde sojavahades, seepides ja ruumilõhnastajates kasutamiseks.

Seedripuu eeterliku õli kasulikud omadused: vähendab stressi, parandab keskendumisvõimet, annab energiat ja jõudu, lõõgastab ja rahustab, peletab kahjureid, võib aidata parandada hingamisteede tegevust ja naha seisundit, pidurdab juuste väljalangemist jne.

Kirjeldus

Kasutamine:

Küünaldes kuni 10 % (Nature Wax C-3 sojavahas maksimaalselt 6-8 % ehk 60-80 grammi 1 kilo sojavaha kohta, parafiinis kuni 4 %). Eeterlik õli lisada sulanud küünlamassile võimalikult hilja, vahetult enne valamist, et vähendada eeterlike õlide lendumist. Valada tuleks küünlaid eeterlike õlide lisades samuti võimalikult madalal temperatuuril.

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta.

Kosmeetikas kasutada kuni 1 % ulatuses toote massist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega 10-15 tilka 10 l soojas vees vihtade leotamiseks) või massaažiks (10-15 tilka seedripuuõli 2 spl. baasõliga).

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Seedripuu eeterlikus õlis allergeenid puuduvad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seedripuu eeterlik õli 20 ml-500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga